Joulunajan aukioloajat

joululyhdyt

Rauhaniemen sauna on auki seuraavasti joulunaikaan

Joulu 2015 - Uusivuosi 2016
Jouluaatto (to)24.12.11.00-15.00
Joulupäivä (pe)25.12.12.00-16.00
Tapaninpäivä (la)26.12.13.00-19.30
Uudenvuodenaatto (to)31.12.15.00-20.00
Uudenvuoden yösauna 31.12.23.00-00.30
Uudenvuodenpäivä (pe)1.1.13.00-19.30
Loppiainen (ke)6.1.13.00-19.30

Hyviä juhlapyhiä toivottaa!

Rauhaniemitoimikunta

 


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *