Joulunajan aukioloajat 2019

joululyhdyt

Rauhaniemen sauna on auki seuraavasti joulunaikaan

Joulu 2019 - Uusivuosi 2020
Jouluaatto (ti)24.12.11.00-16.00
Joulupäivä (ke)25.12.11.00-17.00
Tapaninpäivä (to)26.12.13.00-20.00
Uudenvuodenaatto (ti)31.12.15.00-20.30
Uudenvuoden yösauna 31.12.23.00-01.00
Uudenvuodenpäivä (ke)1.1.13.00-20.00
Loppiainen (ma)6.1.13.00-20.00

Hyviä juhlapyhiä toivottaa!

TaTU Tampere ja Rauhaniemitoimikunta


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *