Joulunajan aukioloajat 2018

joululyhdyt

Rauhaniemen sauna on auki seuraavasti joulunaikaan

Joulu 2018 - Uusivuosi 2019
Jouluaatto (ma)24.12.11.00-16.00
Joulupäivä (ti)25.12.11.00-16.00
Tapaninpäivä (ke)26.12.13.00-20.00
Uudenvuodenaatto (ma)31.12.13.00-20.00
Uudenvuoden yösauna 31.12.23.00-00.30
Uudenvuodenpäivä (ti)1.1.13.00-20.00
Loppiainen (su)6.1.13.00-20.00

Hyviä juhlapyhiä toivottaa!

TaTU ja Rauhaniemitoimikunta

 


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *