Joulunajan aukioloajat 2017

joululyhdyt

Rauhaniemen sauna on auki seuraavasti joulunaikaan

Joulu 2017 - Uusivuosi 2018
Jouluaatto (su)24.12.11.00-15.00
Joulupäivä (ma)25.12.12.00-16.00
Tapaninpäivä (ti)26.12.13.00-20.00
Uudenvuodenaatto (su)31.12.13.00-20.00
Uudenvuoden yösauna 31.12.23.00-00.30
Uudenvuodenpäivä (ma)1.1.13.00-20.00
Loppiainen (la)6.1.13.00-20.00

Hyviä juhlapyhiä toivottaa!

TaTU ja Rauhaniemitoimikunta

 


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *